Instagram: Як завантажити відео в Сторіс тривалістю більше 15 секунд

Часто користуєтеся Сторіс в Instagram? Хотіли б завантажувати в Інстаграм історії відео тривалістю більш ніж 15 секунд? Тоді ми розповімо вам як це зробити!

Історії (Сторіс) в Інстаграм дозволяють користувачам розповісти передплатникам що у вас відбувається на даний момент, виконати опитування, або відправити запрошення. Але є одна неприємне обмеження …. Завантажити відео в Сторіс тривалістю більш ніж в 15 секунд не вийде. Як обійти це обмеження?

Рішення буде наступним – необхідно розрізати оригінальне довге відео на невеликі ролики тривалістю 15 секунд. Ось як додати відео в інстаграм більше хвилини, легко і просто! Ну а далі, розповідаємо як реалізувати задумане!

Відео тривалістю більше 15 секунд в Сторіс Інстаграм на Android

На Android є дуже просте і корисне застосування, яке ділить відео по 15 секунд, під назвою Long IG Stories! Завантажити його ви зможете з магазину Google Play.

Long Stories - upload full story on instagram

Встановіть додаток на телефон і запустіть його! Перед вами буде дві кнопки «Select Video» і «Create Video». Як ви вже зрозуміли з допомогою «Create Video» можна зняти відео, яке після зйомки буде розділене на дрібні ролики! Вам залишиться лише завантажити їх в Сторіс Інстаграм. Якщо вибрати «Select Video», то далі вкажіть необхідне відео яке необхідно розрізати і додаток Long IG Stories зробить все за вас! Все що вам залишається, так це послідовно додати відео в Instagam Stories.


Відео тривалістю більше 15 секунд
в Сторіс Інстаграм на iPhone

На iPhone є також є схожий додаток, як і на Android, що дозволяє розрізати зняті довгі відео на короткі відео для Інстаграм в автоматичному режимі.

Long Stories

Встановіть та запустіть додаток Long Stories для iPhone. Далі клікніть на великий плюс і виберіть необхідне зі списку.

Натисніть «Експорт» щоб відео автоматично розрізали. У вас вийшло створити «довгі історії instagram».

У вас ще залишилися додаткові питання? Задавайте їх в коментарях, розповідайте про те, що у вас вийшло або навпаки!

От і все! Залишайтеся разом з сайтом, далі буде ще цікавіше! Більше статей та інструкцій читайте в розділі.

Likes:
0 0
Views:
144
Article Categories:
Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *